Přijďte si vylepšit den

ZAKÁZKOVÁ KVĚTINOVÁ DÍLNA

obrazek

Srdečně Vás vítám v Ateliéru Radost

Proč zrovna Radost? V roce 2017 jsem se rozhodla, že po letech strávených v prostředí úřadů, třídění odpadů, nejspíš zbytečných analýz, kontrol a trávení času v autě na D1 začnu dělat něco, co mi dává větší smysl a přináší to ostatním a mě RADOST.

V ateliéru propojuji dva zdánlivě nesouvisející obory, které však mají jedno společné. Cesta k výsledku a výsledek samotný vždy přinese radost, zlepší náladu, srovná myšlenky, změní pohled na svět a posune nás zase dál.

Vítejte tedy v zakázkové květinové dílně

Odjakživa miluji řezané květiny, darovaná krásná kytice nebo „jenom“ růže je nejlepší dárek, to mi nikdo nerozmluví. Úplně nejvíc pro mě při předávání kytice jsou zářící oči, úsměv a radost nebo dojetí toho komu jí předávám.

Moje zakázková květinová dílna nefunguje jako klasické květinářství, ale pracuji na principu objednávek. Má to výhodu, květiny kupuji na konkrétní zakázku, tudíž jsou vždy čerstvé. Sice to vyžaduje objednávku alespoň 3 dny předem, ale díky tomu Vám můžu zajistit perfektní kvalitu i trvanlivost. Zakládám si na individuálním přístupu, originalitě a přehledné komunikaci s vámi.

Poskytuji kompletní květinový servis zahrnující květiny jen tak, pro radost, originální dárkové kytice, květinové boxy, dekorace a aranžmá, svatební květinový servis, květinové předplatné. Připravím květinovou výzdobu na rauty a firemní akce. Nabízím květinový servis i pro kanceláře, hotely, restaurace i vaše domovy. Pořádám i na různé tvořivé dílny, workshopy a květinové kurzy.

Nepovažuji se za floristku, ale moje květinářská práce mě baví.                                            

Přijdete si vylepšit den?

 

Nabídka