Přijďte si vylepšit den

CELOSTNÍ VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

obrazek

Srdečně Vás vítám v Ateliéru Radost.

Proč zrovna Radost? V roce 2017 jsem se rozhodla, že po letech strávených v prostředí úřadů, třídění odpadů, nejspíš zbytečných analýz, kontrol a trávení času v autě na D1 začnu dělat něco, co mi dává větší smysl a přináší to ostatním a mě RADOST.

V ateliéru propojuji dva zdánlivě nesouvisející obory, které však mají jedno společné. Cesta k výsledku a výsledek samotný vždy přinese radost, zlepší náladu, srovná myšlenky, změní pohled na svět a posune nás zase dál.

Vítejte tedy v poradně se zaměřením na celostní výživové poradenství a zdravý životní styl

Něco málo o mě. Od roku 2000 jsem v Pelhřimově působila jako cvičitelka aerobiku, časem jsem přidala bodyform, jumping a spinink a další cvičební aktivity. Mohli jste mě potkat na Fit Farmě, Euforii a v Kohinoru. Úplně mě to pohltilo a splnila jsem si dětský sen, kdy jsem od malička blbla při hudbě. Před šesti lety jsem se ze zdravotních a pracovních důvodů rozhodla tyhle aktivity přerušit a teď jsem fanouškem chůze. Společnost psa nebo walkingových holí u procházek nemá chybu.

V roce 2013 jsem nasměrovala svoje aktivity od sportu směrem k výživě a absolvovala jsem kurz Poradce pro výživu s mezinárodní platností od společnosti Nutris a po práci jsem radila známým a kamarádům, jak změnit svůj životní styl. Mezitím jsem se stala členem Aliance výživových poradců ČR. A přišel čas, abych svoje zkušenosti a znalosti začala využívat a předávat dál formou poradenství, podpory a koučování.

Od malička jsem bojovala s váhou a můj život se točil okolo nejedení nebo nekontrolované žravosti, diet, hubnoucích plánů, odzítřkové, odpondělkové, odnovoroční, banánové, vajíčkové diety a jiných nesmyslů. A hlavně, okolo urputné snahy se zmenšit. No, hádejte, nezmenšila jsem se. Ve svých 46 letech jsem pochopila, začala jsem používat zdravý selský rozum, taky jsem se podívala na konstituci rodičů a velikost 38 opravdu mít v tomhle životě nebudu.

Co se skrývá pod názvem Celostní výživové poradenství:

  • komplexní programy s přidanou hodnotou
  • poradenství zaměřené na nastavení vhodných stravovacích návyků, pitného režimu, doporučení vhodných pohybových aktivit, relaxace a úpravy životního stylu
  • respektování individuálních potřeb a možností klienta v závislosti na požadavku, stanoveném cíli a diagnostice
  • dohledání a řešení příčiny
  • poradenství zaměřené na pozitivní osobní růst
  • výživové programy jsou založené na přirozených potravinách, opravdovém jídle a používání zdravého selského rozumu

Své klienty se snažím co nejvíce poznat, pochopit a respektovat jejich přání, cíle, možnosti a zdravotní stav. Jsem přesvědčena, že celostní pohled, řešení problémů individuální cestou a dohledání příčin nerovnováhy umožňuje dosáhnout trvalých výsledků.

Tak co, přijdete si vylepšit den?

Nabídka